Beste bewoners,

Het bestuur ontvangt de laatste tijd weer vaker meldingen van hinderlijk of onjuist geparkeerde voertuigen zoals motoren, brommers, scootmobielen en fietsen. Hierbij worden onder andere toegangsdeuren en noodwegen geblokkeerd wat nooit en te nimmer de bedoeling kan zijn. In ons huishoudelijk regelement staan hierover enkele duidelijke passages (artikel 5.1, 5.15 en 17.2) waar iedereen zich aan dient te houden.

Als het bestuur constateert dat consequent voertuigen onjuist geparkeerd staan in of rondom de gebouwen zullen de eigenaren (deze zijn bekend) aangesproken worden en een officiƫle waarschuwing ontvangen. Indien dit niet het afgesproken resultaat oplevert zal het sanctiebeleid van de vereniging in gang gezet worden.

Neem uw verantwoordelijkheid en houd rekening met anderen!

Het bestuur van VVE de Waterappartementen

Terug naar overzicht