Beste leden,

Zoals u wellicht op de website al gelezen hebt, heeft onze voorzitter B. Paap besloten dat het “mooi geweest” is en zijn werkzaamheden voor de VVE gaat afronden. Dat betekend dat het bestuur nog maar uit 3 leden bestaat, dit is uiteraard te weinig. Daarom zijn er gesprekken gestart met bewoners die zich willen inzetten voor de VVE. Op basis van kennismakingsgesprekken en de verwachtingen worden zij eerst als interim bestuurslid meegenomen in het reilen en zeilen van het bestuur. Als dit bevalt zullen wij de kandidaten tijdens de ledenvergadering voordragen. Afhankelijk van de invulling van de ledenvergadering zullen wij een introductie van de kandidaten regelen.

Het bestuur wilt op zijn minst 5 leden hebben en daar zijn wij dan ook naar op zoek. Met dit aantal kunnen we de komende ledenvergadering goed organiseren en ook de overdracht van de jarenlange opgebouwde kennis en kunde van B. Paap goed vorm geven.

Terug naar overzicht